درباره ی ما

هر جعبه‌ای که از《فرش‌باکس》به دست شما می‌رسه، نتیجه‌ی کلی تجربه و آزمون و خطاست. این روزها با مشغله و درگیری‌هایی که هر فرد توی زندگی شخصیش داره، تهیه غذای رژیمی سالم که روی ترکیباتش حسابی فکر شده باشه، کار راحتی نیست.

پس

  • هر جعبه‌ رو پر از مواد مغذی سالم و تازه کردیم.
  • روی اون برچسب ارزش غذایی و میزان کالری زدیم.
  • کنارش یک سس با ترکیبات جادویی‌مون گذاشتیم.
  • جعبه هیجان انگیز رو براتون ارسال کردیم.

هربار که تونستیم توی یک روز تعداد جعبه‌های بیشتری رو به دست شما برسونیم، با خودمون فکر کردیم که بالاخره فرهنگ مصرف و خرید غذاهای سالم و رژیمی در تهران داره باب می‌شه. هربار که ازمون انتقاد شد، خیلی سریع دست به اصلاحش زدیم و هربار که ازمون تمجید و تشکر شد؛ توی دل‌مون امید جرقه زد.

تا اینکه 《فرش‌باکس》 تبدیل به استارت اپ موفقی در زمینه‌ی سفارش آنلاین سالاد و غذای رژیمی در تهران شد.

در همین اثنا، شروع به تولید دسر، کیک و کوکی‌های جذابی کردیم که همگی بر اساس دستور پخت هایی اصیل از سراسر دنیا تهیه می‌شن. برای تهیه‌ی این محصولات از سالم‌ترین شیرین‌کننده‌ها استفاده کردیم و چند نوع کیک و کوکی رژیمی هم تولید کردیم. استقبال مصرف کنندگان غذاهای سالم باعث شد《سوییت باکس》هم فعالیت خودش رو در کنار《فرش‌باکس》شروع کنه و روز به روز محصولات لذیذتری رو ارائه بده.

شرکت فرش باکس با نام رسمی《سلامت پویاسازان سبز آدینه》از ابتدای سال ۱۳۹۷ فعالیتش رو شروع کرده و امیدواریم که با حضور شما در کنارمون بیش از پیش به اهداف و دغدغه‌هاش دست پیدا کنه.

freshbox