سیاست حفظ حریم خصوصی

فرش باکس نماینده‌ی هیچ رستورانی نیست و محصولات خود را ارائه می‌نماید.

فرش باکس بستری برای برقراری ارتباط بین مشتریان آنلاین غذای سالم و آشپزخانه‌ی خود برای فروش غذاهای رژیمی و کم کالری است و آماده سازی و تحویل غذاها و میان وعده‌ها به عهده‌ی فرش باکس است. بنابراین مسئولیت کیفیت غذا و نحوه‌ی ارسال سفارش بر عهده این شرکت می‌باشد.

در صورت نیاز با شماره‌ی شما تماس گرفته می‌شود. در صورت عدم دریافت پاسخ از شما، سفارش لغو می‌گردد.

بعد از ثبت یک سفارش از جانب شما دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. شما می‌توانید در صورت ضرورت هرگونه تغییر در سفارش با پشتیبانی فرش باکس از طریق تماس تلفنی ارتباط برقرار نمایید.

تلاش فرش باکس بر ارسال سریع و بدون نقص سفارش شماست. با وجود این؛ مدت زمان ذکر شده برای تحویل سفارش بازه‌ای تقریبی بوده و این امکان وجود دارد تا تحت شرایط خارج از کنترل، این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد.

مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک و درگاه مربوطه می‌باشد. در صورت بروز مشکل پرداخت از جانب بانک، مبلغ پرداختی از طریق درگاه مورد استفاده شما به حساب مبدا بازپرداخت خواهد شد.

فروش فرش باکس براساس انبار و ذخیره آشپزخانه است و اگر در موقع سفارش، محصول مورد نظر در آشپزخانه موجود نباشد ممکن است آن سرویس ارائه نشود و فرش باکس نسبت به اینکه لیست غذاهای ذکر شده در سایت حتماً موجود باشد تعهدی نمی دهد.

اگر کاربر در حین سفارش در آدرسی که مشخص کرده است نباشد، سفارش به هیچ عنوان به جای دیگری که حضور دارد تحویل داده نمی شود و مسئولیت تمامی مشکلاتی که از این نظر پیش خواهد آمد بر عهده کاربر خواهد بود.

مطالعه این قوانین از سوی شما مسئولیت قبول شرایط در صورت استفاده از سایت را متوجه شما خواهد کرد.